Tamrac Expedition 8x

Foto

 

Technická specifikace

Tamrac Expedition 8x
 
 
Barevné varianty černá
Kapacita (přibližně) tělo s nasazeným objektivem, náhradní tělo, 5- 7 objektivů, blesk a příslušenství
Materiál  
Vnitřní šířka 28 cm
Vnitřní výška 52 cm
Vnitřní hloubka 16 cm
Vnější šířka 33 cm
Vnější výška 56 cm
Vnější hloubka 34 cm

Batoh Expedition 8x je největší batoh Tamrac určený pro velkou fotografickou výbavu včetně laptopu se 17” monitorem.

Hlavní polstrovaná komora je vybavena nastavitelnými polstrovanými přepážkami pro uložení dvou profesionálních digitálních SLR fotoaparátů s nasazenými objektivy, řadu přídavných objektivů a blesk. Do velké polstrované přední kapsy s voděodolným zipem se pohodlně vejde laptop s obrazovlou 17”. V případě potřeby lze do přední kapsy místo laptopu uložit lehkou větrovku nebo další vybavení.
Dvě kapsy „wing“ uzavírané nepromokavými zipy slouží k přehlednému uschování důležitého příslušenství. Přístup k obsahu kapsy „wing“ nijak neovlivňuje přístup k uložené fototechnice. Kapsy „wing“ jsou vybaveny patentovaným organizátorem Tamrac Memory & Battery Management System™ pro uložení a rozlišení použitých a prázdných paměťových karet nebo baterií pomocí symbolů červených vlaječek. Stativ se připevňuje pomocí systému QuickClip™ ve vertikální středové ose batohu. To zaručuje jeho vycentrování a vyvážení. Systém upevňování stativu je vybaven plastem zesílenou kapsou pro uchycení jeho spodní části (dvou stativových nohou). Obě vertikální polstrované přepážky jsou vyztužené plastem. Uložené objektivy jsou zajištěny pomocí stahovacích pásků. Tři kapsy Windowpane-Mesh™ na vnitřní straně víka batohu umožňují přehledné uložení filtrů a jiného drobného příslušenství. Dno batohu je vyztuženo plastovou deskou pro zabezpečení ochrany obsahu proti nárazům. Velké, stahovací přesahy proti dešti LockDown™ spolehlivě chrání zipové uzávěry proti nepříznivému počasí.
Batoh je vybavený špičkovým systémem ramenních popruhů, polstrovaných pěnou s dvojí hustotou Dual-Density Comfort pro maximální pohodlí při nošení. Vzduchové odvětrávací kanálky chrání při dlouhých výpravách Vaše záda před propocením a udržují je tak suchá. Bederní pás BioCurve™ je nastavitelný ve dvou místech a nabízí tak široké možnosti nastavení a maximální komfort. Stahovací pásky na ramenních a bederních popruzích spolu s nastavitelným hrudním páskem umožňují velmi jemné nastavení pro maximální pohodlí. Popruhy jsou vybaveny „D“ kroužky, ke kterým lze připevnit přídavný popruh na fotoaparát (Model N-11). Úchyty pro připevnění příslušenství Strap Accessory System™ (S.A.S.™) a Modular Accessory System™ (M.A.S.™) umožňují rozšířit batoh přídavnými moduly systému M.A.S.™ a S.A.S.™. Čtyři vázací poutka SpiderTabs™ na stranách pro připevnění výstroje nebo oděvů.

15825452 návštěvníků od 01/07/2008

Na webu je

77 galerií a 2546 fotografií